Green Satoshi Token (GST) Fiyat Tahminleri

Green Satoshi Token (GST) fiyat tahminleri, kripto para biriminin Coinbase kripto borsasına eklenmesinin ardından bugün uçuyor. Hacimce en büyük ikinci kripto borsası olan Coinbase, bu öğleden sonra platformuna GST’yi kullanıcılarına sundu. Şimdi, fitness ve metaverse kripto hayranları, Green Satoshi’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasını izledi.

Green Satoshi Token (GST) hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir?

Bilgi sahibi olmayanlar için GST, STEPN (GMT) blok zinciri oyununun oyun içi kripto para birimidir. Kullanıcılar, uygulamasında fitness verilerini izleyerek GST kazanır. STEPN tarafından üretilen NFT spor ayakkabılarını giyerken yürüme, koşma ve daha fazlası için ölçümler kaydederek kullanıcılar GST ile ödüllendirilir. Sürekli genişleyen meta veri deposunun bir parçası olarak popülerlik kazanan “kazanmak için hareket et” konseptinin bir modelidir.

Baby Doge Coin Fiyat Tahminleri

GST aslında, bugün benzer bir yükseliş yaşayan STEPN’in Green Metaverse Token‘ının veya GMT’nin ortak kriptosudur. GST, listeleme haberlerinde %10’dan fazla sıçradıktan sonra bugün yeni bir zirveye ulaşarak şu anda 6.11$’da seyrediyor.

GST Coin Fiyat Tahminleri ve Yorumları

  • CoinQuora, şüphesiz GST için yükselişte. Green Satoshi’nin 2023’te 10 dolara ve 2024’te token başına 20 dolara kadar çıkabileceğini tahmin ediyor. Bu, kriptonun değerinin iki katına çıktığı yaklaşık iki yıllık bir süreç demek.
  • WalletInvestor Token başına 15,73 dolarlık bir yıllık tahmin ve 57,81 dolarlık beş yıllık bir hedef belirliyor. Bu, önümüzdeki yıl değerinin neredeyse üç katına çıkacağını ve 2027 yılına kadar %850 artı bir artışın keyfini çıkaracağını gösteriyor. Açıkçası, WalletInvestor, kriptonun kazanmaya yönelik hedeflerine ulaşabileceğine inanıyor.
  • Son olarak, DigitalCoinPrice, biraz daha muhafazakar olsa da, Green Satoshi’de de yükseliş gösteriyor. Ortalama 2022 fiyat hedefi 7,76 dolar ve 2024 tahmini ise 8,68 dolar. Özellikle, 2024 projeksiyonu aslında 2023 ortalama fiyat hedefi olan 8.88 doların biraz altında.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here