Ethereum (ETH) ve Altcoinler Patlak Vermeye Hazır!

Üzüntülü, bilinmezlik ve kuşkulu bekleyişin (FUD) global çaptaki ekonomiyi enflasyon, likidite ve kripto para ile ilgili kaygılar üçlemesinde tutması sebebi ile, başlangıç haftası olarak en kıymetli kripto para birimleri yeni senede de kırmızı. ABD Merkez Bankası’nın sıradaki yapacağı müdahele ise hem merakla bekleniyor hem de tahmin ediliyor.

Günlerce devam eden sürüncemede kalan devamlı satışlardan sonra, alanında uzman ve bilinen bir kripto yatırımcısı, kripto para birimi piyasasında devasa bir sıçrama varsayıyor.

Ethereum Yükselişe Hazırlanıyor

Sosyal medya platformunda ve kripto para dünyasında bilindik bir analist olan Credible, 293.800 Twitter abonesine, despot akıllı kontrat platformu olan Ethereum’un (ETH) birçok artış gösterişi hissettirdiği için artış trendine girmeye hazır olduğunu ifade ediyor.

3000-3300 dolarlık amaç sınır belirimi saptandı ve gevşeme saptamaları belirlemeye başladı. Hem USD hem de BTC yapılanmalarında, alt TF’de birçok fazla artış emaresi bulunmaktadır.

Analistin değerlendirme durum açısına göre, hali hazırda piyasada faaliyet gören düzeylerden yukarı taraflı olma ihtimali, aşağı yönlü olma durumundan daha yüksektir. Şu anlık, 3500 dolarlık fiyatı amaçlıyor.

Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) mevzu bahis olduğu zaman, kripto para birimi analisti, ETH/BTC 0,07 BTC’de (2,984,04 dolar) desteğinin önemine vurgu yapıyor. ETH/BTC paritesinde, birkaç ay önce bir Youtube videosunda ayrıntılı olarak açıkladığı gibi, şu anda bu seviyenin üzerinde olduğumuz sürece Ethereum (ETH) bu çöküşten geri tepmeli.

ETH Fiyat Hareketleri ve Destek, Direnç Seviyeleri

Fiyat 3.000 dolarlık destek seviyesinin çok üzerinde kaldı, ancak son yedi gün içinde yüzde 4,6 kaybettikten sonra henüz tam olarak toparlanamadı.

Mevcut rahatlama rallisi devam ederse, ETH’nin kritik direnci 3.600 doları yeniden test etme olasılığı yüksek ve burada kesinlikle dirençle karşılanacak. Tüccarlar, mevcut fiyat hareketine göre, piyasanın şu anda konsolide olduğu görülen önemli desteğe girdikten sonra yaklaşık 3.300 dolardan kâr elde etti.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz