En fazla işlem Havuzuna Sahip Cardano Projeleri

Değişen ve gelişen teknolojiye bağlı olarak Cardano blok zincirinde her hafta düzenli olarak dikkate değer yeni özellik güncellemeleri ve yenilikler meydana gelebiliyor. Haber başlığımıza bağlı kalarak Cardano oluşumlarına bir göz atalım.

Cardano blok zinciri her hafta işlem havuzu yüksek projeleri yayımlıyor ve biz de bu haberde proje detaylarını gösteren bir veri raporu halinde inceleyeceğiz.

Cardano (ADA) kripto para birimi, Cardano Vakfı’nın piyasadaki oluşumlarıyla ve alandaki yaptığı yatırımlar ile kripto para piyasasının gelişmesini idame ettirmek hedefiyle kayda değer bir ilerleme gösteriyor. Geçtiğimiz yedi gün içerisinde olan gelişimleri detaylı olarak irdeleyelim.

CoinMarketCap araştırma verilerine en geniş işlem havuzuna sahip olan cardano projeleri

Sıralamaya bağlı kalarak oluşturulan listede Cardano blok zinciri teknolojisindeki son yedi gündeki listelemesi yer almaktadır;

Verileri incelediğimiz ve aldığımız CoinMarketCap platformunun araştırma verilerine binaen;

  1. Orion Protokol (ORN), 1 hafta içindeki yapı havuzunda 49.070.870 milyon dolar ile inceleme yazımızın ilk sırasında konumlanıyor.

2. Sırada yer alan SingularityNET (AGIX), geçtiğimiz 1 hafta içerisindeki yapı havuzundaki toplam 36.204.088 milyon dolar ile işlem görüyor.

3. ADAX PRO (ADAX) ise son 1 hafta içindeki işlemleri ile 17.912.319 milyon dolarlık değeri ile üçüncü sırada rağbet görüyor.

4. Ergo (ERG) kripto para birimi son bir hafta içindeki 15.032.608 milyon dolarlık yapı havuzu ile listeye dördüncü olarak katılım gösteriyor ve gelecek haftalar adına üst sıradaki projelerin oluşumlarını yakından inceliyor.

5. ADAPad (ADAPAD), son 1 haftalık dönemeçte 6.813.245 milyon dolar tutarında işlem ticareti ile listede kendine beşinci sırada yer buldu.

Cardano, kripto para düzleminin oluşumunda temel demirbaş durumuna erişti

Cardano kripto para biriminin Kenya, Mombasa merkezinde sanal oluşum yaratma ve yeniden oluşum sağlama gayretleri daha da artarak devam ediyor. Bilhassa, blok zincir teknolojisi şu andan itibaren bir milyondan fazla ağaç ekti.

Dahası Cardano Vakfı, her ağacı ekerken hedeflerinden daha yüksek oluşumlar için blok zincir teknolojisinden faydalanmayı amaçlıyor. Cardano Vakfı CEO’su Frederik Gregaard, netlik için yararlı olacağını ve arazi yeni oluşumu çalışmalarının arza açık ispatı olarak servis sağlayacağını savundu.

Buna ek olarak Cardano Vakfı, ağaç ekim girişimini olanaklaştırırken blok zincir teknolojisinden nem alacak olan Veritree ile zaten mevcut sistemde faaliyet gösteriyor.

Veritree, tekrardan ağaçlandırma işleminin gelişmesini kanıtlamak ve gözlemlemekten bilhassa görevli olacaktır. Dahası, ADA, TREE tokeni için çevrildiğinde Veritree bir ağaç eker. TREE tokeni, “itfa periyotları” esnasında sanal ağaçların ve dönüştürülemez tokenlerin (NFT) havuzda birikmesi için kullanılabilir.

Fiyatına göre en kaliteli verime sahip Cardano projeleri

Birkaç hafta öncesine kadar yayınlanan bir CoinGecko incelemesi, Cardano blok zinciri teknolojisindeki gelişimlerin fiyat durumuna göre kalite içeriklerini sıralıyor. İnceleme, bir haftalık zaman zarfı içinde meydana gelen projeleri mercek altına alıyor.

İnceleme esaslarına göre:

  • CardWallet (CW) tutarı bir haftalık periyotta %3,4 yükseliş ile en çok kazanan kripto para projesi oldu.
  • Ek olarak Vent Finance (VENT) tutarı bir haftalık zaman zarfında içinde %1’lik bir yükselme trendi gösterdi.

ADA Coin fiyat performans incelemesi

Listelendiği tarih itibari ile ADA coin fiyatı 1,30 dolar ve bir günlük yapı havuzu 1,518,240,092 milyar dolar idi. ADA tutar karşılığı ise son bir gün içerisinde %4.8’lik bir yükseliş gösterdi. Dahası, 32 milyar ADA kripto para birimi dolaşım adedine ve total olarak ise 45 milyar arz kadar genişliğe sahiptir.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here