Crypto.com, NBA Yıldızı LeBron ile iş Birliği Yaptı!

Crypto.com vasıtası ile bir araya getirilen uzmanlar, I Promise programında öğrencilere kripto teknolojisi konusunda bilgi verecek. LeBron’un derneği, çocukluğunu geçirdiği Akron’daki aileleri destekleme gayretlerine dikkat çekiyor.

Crypto.com finans sayfasının on milyon etkin katılımcısı var, Los Angeles’taki stadyumun telif haklarını bünyesine kattı.

Yerel haber ajanslarının son dakika olarak geçtiği haberde; NBA star basketbolcusu LeBron James ve Crypto.com Akron’daki bin altı yüz çocuğun kripto para biriminin nasıl faaliyet gösterdiğini, arka plandaki teknoloji yapılanmasını, kişisel ve profesyonel hayatlarını sonraki süreçlere nasıl etkileyebileceğini öğrenmelerine katkıda bulunmak için bir iş birliği içine girdi.

James bir aracı vasıtası ile bu açıklamayı yaptı:

İş birliği içinde bulunduğumuz şirketler ile yaptığımız faaliyetler ve House Three Thirty ile dizayn ettiğimiz şeyler sayesinde, talebelerim ve aileleri için kaç adet fırsat yaratabildiğimizi görmek olağanüstü bir deneyimdi. Bu fırsatları yaratmamıza devam etmemiz benim için çok kıymetli, bilhassa Web3 ve sanal gelecek neslimiz mevzu bahis olduğunda. Her şey büyümeye oluşum gösterirken hala yeni bir şeyler öğrenmekteyim ve şimdi Crypto.com ile anne, baba ve çocuklarımın yani kısaca ailemin de bu oluşumun bir uzvu olduğundan emin olmak istiyorum.

Crypto.com Geliştiricileri Kripto Teknolojisi Hakkında Dersler Verecek

Crypto.com vasıtası ile ayarlanan geliştiriciler, I Promise yazılımında talebelere teknoloji ve alakalı kariyer ortamlarını sanal ortamda ve bir sınıf içerisinde toplu ortamlarda öğretecek. Yazılım, akademik bakımdan olası potansiyel tehlike altındaki talebeleri sınıfta tutmayı hedeflemektedir.

LeBron Derneği’nin tüm olarak bakış açısının bir kısmı olarak çocuklara ve ailelerine iş birliği ve eğitim olanakları servis edilecek. Vakıf, James’in çocukluk yıllarını geçirdiği Akron yerleşim birimindeki aileleri destekleme gayelerine dikkat çekiyor.

Ünlü basketbolcu Lebron James açıklamalarına devamen:

Crypto.com ve ben, bünyeye katılması için gereksinim gördükleri bilgi ve vasıtalar ile topluluğumu eğitme ve teşvik etme gereksinimi mevzusunda ortak düşüncülere sahibiz. Bu olanakları kendi vakfıma sunmak için onlarla beraber iş yapmayı iple çekiyorum.

UniX Gaming, The Sandbox ile Stratejik iş Birliği Kararını Açıkladı!

2016 senesinde dizayn edilen ve faaliyetlerine başlayan Crypto.com ön görülemez bir şekilde şöhret kazandı. İçinde bulunduğumuz zaman diliminde finans merkezinin on milyon etkin katılımcısı var. Hemen hemen bir ay evvel, James’in içinde bulunduğumuz zaman diliminde Lakers için sahaya çıktığı Los Angeles’taki stadın telif haklarını bünyesine kattılar.

Crypto.com Yönetim Kurulu Başkanı ve kurucu iş birlikçilerinden Kris Marszalek, bir aracı vasıtası ile Beacon Journal’a; “LeBron James ve onun altyapısındaki insanlar ile Akron’da hayata geçirdikleri çevrimsel çalışma üstünde iş birlikçi durumunda konumlanmaktan onur duyuyoruz. Yeniliklere ve eski konseptleri tekrardan gözden geçirmeye olan tutkularını birlikte paylaşıyoruz. Daha ileriki süreçlerde başka topluluklarda da faaliyet gösterebilecek ve daha da fazla insanın ekonomik anlamdaki özgürlük ve kendi kaderini kendi elleri ile oluşturma hakkını bünyesinde barındırmasını sağlayacak yeni eğitim faaliyetlerini ve iş öğrenimi olanaklarını efektif bir şekilde kaliteli hale getirmek için onlarla birlikte iş yapmaktan onur ve gurur duyuyoruz.” diyerek iş birliğinden ötürü memnuniyetini dile getirdi.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here