Baby Doge Coin Fiyat Tahminleri

Bu hafta, Tesla (NASDAQ: TSLA) CEO’su Elon Musk’ın sürpriz bir şekilde Twitter’ı (NYSE: TWTR ) satın almasının ardından piyasalar dalgalanıyor. Bu olgunun bir parçası olarak, Musk ile ilgili bir dizi hisse senedi ve kripto para birimi hareketlenmeye başladı. Buna Dogecoin (DOGE) yan ürünü Baby Doge Coin (BABYDOGE) dahildir. Uzmanlar teknoloji patronunun en son oyununu sindirirken, Baby Doge Coin fiyat tahminleri sıkça aranmaya başlandı.

Peki, BABYDOGE nereye gidiyor?

Şu anda, Twitter satın alımı kripto hayranlarını heyecanlandırmadığı için token bugün yaklaşık %2 düştü. Ancak bu tamamen beklenmedik bir durum değil. Sonuçta, TSLA hissesi dün haberlerden sonra %10’dan fazla düştü. BABYDOGE, son zamanlarda benzer bir türbülans yaşıyor ve dijital varlıklar için aksi halde karışık bir günde kırmızıya dönüyor. Bu arada, tam gelişmiş meslektaşı Dogecoin de bugün yaklaşık %1 düştü.

Oasis Network (ROSE) Coin Fiyat Tahminleri ve Yorumları

Baby Doge Coin, bir meme tokendir. Bu nedenle, kriptonun umut verici haberlere karşı bu kadar tepkisiz olması şaşırtıcı bir şey olarak düşünülüyor. Ekim ayında, Elon Musk, Shiba Inu yavrusunun bir resmini Twitter’da paylaştığında, DOGE hemen hareketlenmişti. Başka bir dünyada Twitter satın almak Baby Doge için büyük bir ralliyi ateşleyebilirdi.

Şu an itibariyle BABYDOGE, token başına 0,0000000226 dolarda bulunuyor. Bakalım uzmanlar bundan sonra nereye gidebileceğini düşünüyor.

Uzmanlardan Baby Doge Coin Fiyat Tahminleri

  • WalletInvestor, meme token için geçici olarak iyimser. Token başına bir yıllık 0,000000005 dolarlık bir tahmine sahip ve güçlü bir yukarı yönlü momentumu temsil ediyor.
  • DigitalCoinPrice ayrıca BABYDOGE için hafif yükseliş eğiliminde. Yıldan yıla iyi bir fiyat artışını yansıtan ortalama ile 2023 fiyat hedefi 0,00000000342 dolar olarak belirliyor.
  • Son olarak, TelegaonBABYDOGE’nin bu yıl ortalama 0,00000000078 dolara ve 2023’te 0,00000031 dolara ulaşacağına ve bu da yakın ve uzun vadeli güçlü bir büyümeyi temsil edeceğine inanıyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here