Son 24 Saatte 22 Milyon Shiba Inu Yakıldı

Twitter’daki @Shibburn hesabına göre, son dokuz gün içinde “inferno” adreslerine bir milyara yakın büyük miktarda SHIB gönderildi. Bu arada, Etherscan’dan veri toplayan aynı platform, son 24 saatte, SHIB topluluğu içindeki çeşitli ekipler tarafından yaklaşık 22 milyon SHIB meme madeni parasının yakıldığını paylaştı.

Milyonlarca Shiba Inu transferi yapıldı

@Shibburn tarafından etherscan izleyicisinden toplanan işlemlere ilişkin verilere göre, son 24 saat içinde, ölü cüzdanlara yaklaşık 22 milyon meme kripto tokeni gönderildi, bu tokenlar ne çekilebilir ne de harcanabilir. Daha sonra, üç transferde üç milyon token daha taşındı.

Kripto Para Yakma (Coin Burn) Nedir ?

LaborX ödeme seçeneklerine SHIB Ekledi

On dört saat önce, serbest hizmet sağlayıcıların blockchain alanındaki çalışmaları için kripto para kazanabilecekleri bir platform olan LaborX’in Twitter hesabı, ödeme seçeneklerinden biri olarak SHIB’yi eklemek üzere olduklarını duyurdu.

Bunun da ötesinde, büyük meme kripto para biriminin bu eklenmesini kutlamak için şirket, bir Shiba Inu çekilişi gerçekleştirecek. LaborX ve Shiba Inu platformu arasında işbirliği için en iyi fikirleri öneren herkese toplam 2.000 dolar değerinde SHIB ödülü vermeyi planlıyorlar.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz