Shiba Inu Metaverse Haberleri #ShibArmy

Shiba Inu sahipleri yeni metaverse ayrıntıları hakkında heyecanlanıyor. Shiba Inu şimdiye kadarki en iddialı projesinde ciddi ilerleme kaydediyor gibi görünüyor.

Bu haftaki haberler, SHIB’nin 2021 meme tokeninden 2022’de ciddi bir kripto oyununa dönüşmesini bekliyor. Shiba Inu metaverse, yatırımcılara ilk büyük açıklamasını yapıyor. SHIB kriptosu haberlerden hafif bir artış görürken, Doge Killer kriptosunun sahipleri gerçek kazananlar oldu.

Shiba Inu (SHIB) Sert Yükseliş Yaptı

Metaverse projesi ilk duyurulduğundan beri, yatırımcılara farklı güncellemeler yapıldı. En önemlisi, ekip Aralık ayı ortasında metaverse’inin derin bir proje kataloğuna sahip Avustralyalı bir video oyunu geliştiricisi olan Playside Studios tarafından ele alınacağını duyurdu.

Ocak ayının sonlarında, Shiba Inu Twitter sayfası ufukta büyük bir duyuruyu ima etti. O zamandan beri #ShibArmy, metaverse’in resmi adının haberini bekliyor. Bu hafta, heyecanlanacak pek çok şeyle birlikte nihayet daha fazla bilgi ortaya çıkıyor.

Shiba Inu Metaverse Yeni Güncellemeyle Gerçeğe Bir Adım Daha Yaklaşıyor

Shiba Inu ekibi toplulukta yaklaşan metaverse hakkında daha fazla ipucu verirken, SHIB sahipleri bugün sevinebilir. Resmi SHIB blogunda yayınlanan bir gönderi, Shiba Inu metaverse’deki birçok yeni gelişmeyi detaylandırıyor.

Blog gönderisi, meta veri deposunun resmi adına değinmiyor ve buna hala “Shiberse” kod adı olarak atıfta bulunuyor. Geliştiriciler, bu ismin daha sonra Şubat ayında açıklanacağını söylüyor. Ancak, kullanıcıların nihai üründen ne beklemeleri gerektiği konusunda harika bir fikir veriyor. En önemlisi, gönderi, Shiba Inu metaverse deneyimindeki sanal gayrimenkul planını detaylandırıyor.

Shiba Inu, tam sürümden önce SHIB metaverse’deki dijital arazilerini açık artırmaya çıkaracak. Bu, yatırımcıların nihai üründen ilk kez alım yapmalarını sağlar. Shiba Inu arazisinin sahipleri, uygun olduğunda metaverse projesine erken erişime sahip olacaklar. Geliştiriciler arsa satın almak için bir kuyruk sistemi uygulayacaklar.

Kuyruğa katılmak için SHIB’nin kardeş tokeni LEASH sahibi olmak gerekir. Bu müzayedeler gerçekleştiğinde, LEASH sahiplerine arsalar üzerinde ilk teklifler verilecektir. Haberin sonucu olarak bugün LEASH fiyatları da fırlıyor; Bu haber ortaya çıktıkça token %40’ın üzerinde yükseldi. Tokenin işlem hacmi de %350 oranında arttı.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz