Shiba Inu Metaverse Duyurusunu Yaptı

Shiba Inu, yaptığı duyuruya göre Shiba temalı metaverse’ini bu yıl piyasaya sürmeyi planlıyor.

Geçtiğimiz birkaç gün dijital para birimleri için oldukça kötü geçti. Cardano, kayıpları minimumda tutmak için SundaeSwap DEX’in piyasaya sürülmesi gibi birçok projenin duyurusunu yapmıştı. Shiba ekibi de bugün metaverse dünyasına girişlerinin duyurusunu yaparak yatırımcılarını heyecanlandırdı.

Cardano, DEX ve Metaverse Projeleri ile Yükselişe Geçti

Shiba Inu, platformda sürekli olarak para birimini tanıtan özel boğalar olan #ShibArmy sayesinde bugün Twitter’da trend olan bir konu. Kullanıcılar bugün hashtag ile 44.000’den fazla tweet paylaştı. Ve yükseliş rastgele değil; Shiba Inu geliştiricileri, hayranlara gerçekten heyecanlanacakları bir şey veriyor.

Shiberse Nedir ?

SHIB ekibinin bugün açıkladığı gibi, bir sonraki büyük Shiba Inu yükseltmesi ufukta. Geliştiriciler, giderek daha popüler hale gelen metaverse üzerinde çalışıyor. 2021’in sonunda Shiberse projesinin bu yıl hazır olacağını söylüyor.

Gerçekten de Shiberse, projede düşüş yaşayanlara oldukça iyi bir açıklama yapıyor. SHIB geliştiricileri, önde gelen Avustralyalı oyun geliştiricisi PlaySide Studio ile birlikte meta veri tabanını hazırlıyor. Proje aynı zamanda eski Activision Blizzard geliştiricisi William Volk tarafından yönetiliyor. Microsoft Activision’ı satın almak için hamleler yaparken, SHIB sahipleri haberi projenin gidişatı için bir yükseliş göstergesi olarak görüyorlar.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here