Shiba Inu 2022 Fiyat Tahminleri

Shiba Inu, uzun zamandır beklenen bir Robinhood listeleme söylentisinin ivme kazanmasının ardından bir hareketlilik bekleniyor. Shiba coinin Şubat ayı başlarında Robinhood ticaret platformunda listeleneceği söyleniyor. Şimdi, görünüşe bakılırsa, kripto para biriminin boğaları sevinçli.

Shiba Inu fiyat tahminleri, kripto için güçlü bir sıçramaya yol açan listeleme söylentileriyle sıkça gündemde. Robinhood listeleme söylentisi Shiba için ne anlama geliyor ?

Shiba Inu yatırımcıları aylardır bir Robinhood listesi için yaygara koparıyor ve görünüşe göre o zaman nihayet geldi. Bugün, Breaking Crypto, tokenin 2022’nin başlarında listeleneceğine dair güçlü bir tahminde bulundu.

Robinhood büyük bir ticaret platformudur ve zaten geniş yelpazesine kriptoyu eklediğinden beri büyümeye devam etti. Bu nedenle, SHIB haberleri sonrasında %15’ten fazla yükselmesi mantıklı. Coinbase ile görülen “Coinbase Etkisi” gibi, büyük bir borsada listelenmek genellikle bir kriptonun değerinde anında sıçramalar yaratır. Robinhood da kesinlikle bu profile uyuyor.

Uzmanlardan Shiba Inu Fiyat Tahminleri

Wallet Investor, SHIB’nin kısa vadeli ve uzun vadeli güçlü bir alım olduğuna inanıyor. Kripto paranın yıl sonuna kadar 0,000076 dolara ulaşacağına ve mevcut 0,000032 dolar fiyatının iki katından fazla olacağına inanıyorlar. Beş yıl içinde, %700’den fazla bir artış için 0,000266 dolarlık bir başka cömert fiyat hedefi daha var.

CoinQuora , Shiba Inu’nun 2022’nin sonuna kadar sıfır atacağına inanıyor. Site, tokenin yılı güçlü bir yükseliş tahmini olan 0,002 dolardan kapatacağını düşünüyor.

Crowd Wisdom’ın SHIB coin fiyatı için toplu tahmini nispeten muhafazakar. Yıl sonuna kadar coin başına ortalama 0,000054 ABD doları fiyat hedefi var.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here