Phantom Wallet Mobil Uygulaması Yayınlandı

Solana (SOL) blok zinciri altyapısını kullanan, en popüler cüzdanlardan biri olan Phantom,  B Serisi finansman turunu kapattığını ve mobil uygulamasının iOS’ta yayınlandığını duyurdu.

a16z, Variant, Solana Ventures ve Jump Crypto gibi çeşitli yatırımcıların yanı sıra Paradigm tarafından yönetilen fon toplama sürecinde, 109 milyon dolara ulaşarak şirketin değerlemesini 1,2 milyar dolara çıkardı.

Phantom ekibi, bu inanılmaz ortaklarla çalışmaktan ve Web 3.0’ı dünyaya getirme yolculuğumuza duydukları güvene sahip olmaktan onur duyuyor. Fungable token’ların (NFT’ler) ve merkezi olmayan finansın (DeFi) benimsenmesinin, güvenli, eğlenceli ve kullanımı kolay bir kullanıcı deneyimi sağlamada kripto para cüzdanlarının kritik rolünü vurguladığı açıktır.

Toplanan fonlar, geliştirici deneyimini iyileştirmek ve Web 3.0’a geçişi kolaylaştırmak için daha fazla araç sağlamak için kullanılacak, aynı zamanda cüzdanın zincirler arası işlevini geliştirmek ve proje geliştirme ekibine yeni insanlar kazandırmak için kullanılacak.

Phantom iOS Mobil Uygulaması Nasıl indirilir ?

Phantom App Store’da kendi uygulamasının yayınlandığını duyurdu. Arayüz, web uzantısındakiyle tamamen aynıdır, alt çubukta bulunan seçeneklerin çoğuyla oldukça düzenlidir.

Cüzdan, para yatırmaya, token göndermeye ve takas etmeye, aynı zamanda NFT koleksiyonunu görüntülemeye ve Phantom ile ilişkilendirmeye izin veren web sitelerine göz atmaya izin verir.

iOS cihaz kullanıcısı iseniz linkten Phantom mobil uygulamasını indirip, kullanabilirsiniz. Phantom cüzdanını nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız bu konudaki detaylı rehberimizi inceleyebilirsiniz;

Solana Phantom Cüzdan Kullanımı için Rehber

Phantom Android Uygulaması

Phantom, bir tarih belirtmeden Android için mobil uygulamasının da yakın zamanda yayınlanacağını duyurdu.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz