Ethereum Arrow Glacier Güncellemesi Nedir ?

İkinci en büyük kripto para birimi, yeni güncellemesi ile gündeme geldi. Ethereum, endüstriler arasında çok sayıda uygulama için hizmet zinciridir. Sürekli olarak tüccarların, kurumların ve meraklıların radarı altında olmuştur.

Sektörden insanlar, ağın eksikliklerini ortadan kaldıracak olan ETH 2.0 yükseltmesini bekliyorlardı. Güncelleme erişimden uzak olsa da, blok zincirinin üreticileri, zorluk bombasını birkaç ay ileriye taşıyacak olan Arrow Glacier güncellemesini başlatacak.

Ethereum Arrow Glacier Güncellemesi Ne Zaman ?

Ethereum ağ blok numaradan programlanmış yükseltme işlemi 8 Aralık 2021 Çarşamba günü yayına girecek. Değişken blok süreleri nedeniyle tarih ve saat değişiklik gösterebilir.

Arrow Glacier yükseltmesi, “Buz Devri/Zorluk Bombası” olarak bilinen parametrelerini değiştirecek. Bundan birkaç ay sonrasına kadar etkisiz hale getirmek ve geliştiricilerin ETH 2.0 yükseltmesi üzerinde çalışması için zaman kazandıracak. Ancak, Arrow Glacier güncellemesinin bir parçası olarak başka hiçbir değişiklik yapılmayacak.

“Zorluk bombası” yalnızca PoW ağlarını etkiler ve yalnızca Ethereum ana ağında ve Ropsten test ağında bulunur. Ethereum sahiplerinin, isteninceye kadar herhangi bir adım atmasına gerek yoktur. Ancak, düğüm operatörlerinin veya madencilerin Ethereum istemcisinin en son sürümünü indirmesi gerekiyor.

Yaşanan son sert düşüşten sonra Ethereum fiyatı toparlanmaya başladı. Bakalım Ethereum Arrow Glacier güncellemesi fiyatta herhangi bir olumlu harekete neden olacak mı merakla takip ediyoruz.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz