DeFi artık ICP sisteminde de işlev görecek

Sonic, bir dizi DeFi ürünü sunar. IC üstündeki DeFi yapılanması seçeneklere eklendi. Herhangi bir gaz ücretine tabi olmadan yapısal olan DeFi sistemine erişmek, zıt yönlü gaz konsepti ile mümkündür.

Bu gelişen olaylar esnasında gelişmelerin baş rolünde bulunan DFinity Foundation;” İnternet Blok Zinciri için herhangi bir gaz oluşumu meydana gelmeden bir AMM üstünde faaliyet gösteren DeFi içerik bütünlemerini servis ediyor. Bu tanımlamaya bağlı olarak DeFi artık ICP sisteminde de işlev görecek.” diye demeç verdi.

Sonic Mainnet Tanıtım Duyurusu ile Birim Zamanda Bir Saniyelik Yapı Zamanı ve Bütünüyle “on-chain” için Duraklama Süresinin Tarihe Karıştığı Bildirildi

Son zamanlarda gelişen ve gelişmekte olan ICP sanal evrenindeki bir başka sıra hareketlenmeler:

2021 senesinin 18 Ocak tarihi itibari ile, ICP yapısındaki akıllı kontratları son bir hafta içerisinde %69 bir yükseliş trendi ile 28,000’i aşkın şekilde konumlandı. Proje yaratıcıları, çoğul yaratıcı aktivitesi birlikte oluşum gösterdiği seviye birimine eriştiği için DeFi yapısı ile çeşitli oyunlar ve sosyal medya mecralarında işlem görebilmekte.

ICPSwap DFinity haberleri ve gelişmeleri bu ifadelerle pekiştirdi; “Bu muazzam gelişmeyi paylaşmak için çok sabırsızım. ICP Swap Beat 3.0 şu andan itibaren hazır halde ve iş görmeye başladı.” Bu anlatılan ve sürekli yenilenen yapılanmalar aşağıda anlatıldığı şekildedir;

Token norm optimizasyonu, Kabul et işlevi ekleyin, güvenceyi, korumayı ve genel kalite verimini yükseltin. Yapıların dinamikliliğini ve bilgi doğruluğunu meydana getirmek için Dönüştürme yapısı tekrardan denetleme ve entegre edebilme özelliğini devreye soktu. NFT yapısı verim uyumluluğu ve birçok adette yapıyı içinde barındırır.

Bu anlatılar doğrultusunda, yaratıcı özellikleri ve uzman teşvik barındıran Developer Console’u piyasaya sundu ve bu durumdan itibaren IC yaratıcıları, IC sanal evreninin patlama ihtimalini oluşturmak üzere IC sanal dünyasının gelecek hedeflerini dizayn etmek için bu özellik ve gelişmeleri daha efektif kullanabilirler.

Bitcoin entegre oluşum gelişimi ile alakalı en son gelişmeleri önümüze sunan Dfinity oluşumu yüzünden, test BTC kripto para birimini Swap için Bağlı Olan Ögeler sıfatında seçeklendirildi. ICPSwap Beta 3.0 adlı gelişim yapısını tecrübe etmek için daha yapım aşamasında olan BTC tokenini temin edebilirsiniz.

Bu gelişmelere ek olarak, Mint token, Transfer, Likidite ve Swap yapılarını da içinde barındırmak üzere ICPSwap ile DeFi’nin birkaç özelliklerini tecrübe etmek amacıyla IC sanal dünyasının daha çok proje vakıfını büyük bir dikkatle bekleniyor.

Anlatılara son durumda kalarak, İDO Hacim Birikimleri ve Likidite Madenciliği özelliği hakkında kısa bir süre sonra insanların beğenisine sunulacak, bu gelişmelerden ötürü bu yapıyı incelemeye ve takip etmeye devam edin.

ICP Zıt yönlü Gas Konsepti Vasıtasıyla Herhangi Bir Gas Ücreti Olmaksızın DeFi’ye Ulaşılabilir

Ek olarak, TrailofBits güvence korumalı testini beklenilenden daha iyi bir oluşum ile geçmiştir. ICP ve bu yapının altyapısında faaliyet gösteren şifreleme teknolojisinin tam zamanlı koruma analizinde, blok zinciri, ağda simüle edilen on altı farklı alt başlığın hepsini eksik bir şekilde verimli halde geçti.

Trail of Bits, DARPA, Lockheed Martin, Google, Microsoft, Linux ve içinde bulunduğumuz gezegendeki en önemli ve geleceğe yönelik teknolojilerin neredeyse hepsini kontrol eden, düzenleyen, simüle etme konsepti ile düzenleyen ve veri incelemeleri belgeleri ile alanda öncü sıfatında olan bir programlama denetleyici geliştirici kuruluşlarıdır.

Bu anlatılan hareketlenmeler ve faaliyetler ileriki süreçlerde tamamı ile hız kazanacak ve güncelleme sürümleri ile birlikte daha verimli hale gelecek. Tek gereksinimleri ise daha fazla kullanıcı ve bu yapıya bağlı olarak zaman ihtiyacıdır.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here