Crypto.com Coin (CRO) Fiyat Tahminleri

Crypto.com Coin, kripto piyasasıyla birlikte Kasım ortasından beri düşüş trendinde. CRO coin şu anda 47 sent civarında işlem görüyor, 24 Kasım’daki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 96,5 sentten bu yana düşüşünü sürdürüyor.

Diğer birçok popüler kripto para biriminin aksine, CRO coin Ekim 2021’e kadar sessiz kaldı. Ardından birkaç hafta içinde altcoin %700’ün üzerinde ralli yaptı. Ancak pozitif ivme, kripto meraklılarının isteyeceği kadar uzun sürmedi.

Yine de, son düşüşe rağmen, Crypto.com coin son 12 ayda yaklaşık %490 değer kazandı. Şimdi, en büyük yirmi kripto para birimi arasında yer alıyor ve şu anda 11,5 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile 16. sırada yer alıyor.

Birçok analist, Bitcoin ve Ethereum gibi büyük kripto paraların yeni zirveler görmeye devam edebileceğini öne sürüyor. Crypto.com coin CEO’su Kris Marszalek, dijital varlıkların uzun vadeli görünümünden emin. Los Angeles’taki Staples Center’ın Crypto.com Arena olarak yeniden adlandırılmasının ardından Kasım ayında yaptığı açıklamada, “Önümüzdeki birkaç yıl içinde insanlar bu anı kriptonun ana akıma girdiği an olarak görecekler” dedi.

Bunu akılda tutarak, 2022’de Crypto.com coini neler beklediğine bir göz atalım.

2022’de Crypto.com (CRO) Coin Nasıl Performans Gösterecek ?

2016 yılında Monaco Technologies olarak oluşturulan Singapur merkezli pazar yeri Crypto.com, yatırımcıların dijital varlıkları satın almalarını, satmalarını ve takas etmelerini sağlar.

Platform şu anda hacim bazında en iyi kripto para spot borsaları arasında ilk beşte yer alıyor. Ayrıca bir kripto cüzdanı, bir Crypto.com Visa kartı ve bir takas edilemeyen token (NFT) pazarı da sunuyor.

Crypto.com platformundaki ERC20 jetonu olan CRO, 2018’de piyasaya sürüldü. Binance Coin’e (BNB) benzer şekilde Crypto.com, %14,5’e kadar stake ödülü ve CRO’da %8 harcama ödülü sunuyor. Kullanıcılar ayrıca, genellikle %0,40’a kadar olan işlem ücretlerinde indirim almak için kriptoyu kullanabilirler.

2022’de ikiye Katlanmaya Hazır Kripto Paralar

Şubat 2021’de, yerel açık kaynaklı ve Crypto.com zincirinin yeniden başlatılmasından sonra yönetim, CRO arzının %70’ini yakma sözü verdi. Bu nedenle, CRO deflasyonist bir varlık haline geldi.

Crypto.com, Bitcoin, Ethereum ve Cardano gibi önde gelen isimler de dahil olmak üzere 250’den fazla kripto para birimine sahiptir. Ayrıca ABD doları, euro ve sterlin gibi 20’den fazla fiat para birimini de destekler. Bu arada, Kasım ayının başlarında, Crypto.com ekosistemi, merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamaları, NFT’ler ve metaverse için Ethereum Sanal Makinesi (EVM) uyumlu zincir olan Cronos Mainnet Beta’nın lansmanını gördü.

Crypto.com (CRO) Coin Pazarlama Adımları

Farkındalığı ve benimsenmeyi artırmak amacıyla Crypto.com Coin, en iyi spor etkinliklerini ve gişe rekorları kıran reklam kampanyalarını içeren çok sayıda projeye odaklanıyor.

Liberty Media, İtalya Serie A ve NHL’den Montreal Canadiens’in sahibi olduğu Formula 1 ile ortaklıklarına ek olarak, blockchain şirketi Fransız futbol devi PSG ile çok yıllı bir sponsorluk sözleşmesi imzaladı. Ayrıca, küresel bir televizyon ve reklam panosu kampanyasında yer alması için aktör Matt Damon’ı işe aldı.

Daha önce de belirttiğim gibi, kripto platformu yakın zamanda Los Angeles’taki eski Staples Center’ı Crypto.com Arena olarak yeniden adlandırmak için Anschutz Entertainment Group (AEG) ile 700 milyon dolar değerinde 20 yıllık bir anlaşma imzaladı. Yüksek profilli pazarlama stratejisi, Şubat ayında Super Bowl için bir reklamla devam ediyor. Kripto borsasının, Comcast’in sahibi olduğu NBC’ye 30 saniyelik bir spot için 6,5 milyon dolar ödediği iddia ediliyor.

Crypto.com (CRO) Coin Fiyatı Ne Olur ?

2022 yılında Crypto.com Coin ilginizi hak eden dijital varlıklardan biridir. Bununla birlikte, özellikle kripto piyasasındaki dalgalanmalarının devam etmesi muhtemel olduğundan, kısa vadede spekülatif kalmaya hazır.

Bu arada, Fed’in şahin sözleri ve potansiyel hamleleri, yatırımcıları, özellikle dijital varlıklar söz konusu olduğunda, “riskten kaçma” yaklaşımını benimsemeye zorluyor. Bu nedenle, CRO Crypto fiyatının istikrar kazanması ve yeni bir yükselişin başlaması süre tanımak gerekir.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz