Shiba Inu (SHIB) Sert Yükseliş Yaptı

Son 24 saat içinde Shiba Inu (SHIB) fiyatı %50’ye yakın artış yaşadı. Ticaret hacmi de %244 artarak 2,7 milyar dolara ulaştı. Şu anda Tether, Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Binance USD’nin ardından en çok işlem gören altıncı kripto para birimi. Shiba Inu, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük kripto para borsası olan Coinbase’de üçüncü sırada yer alıyor.

Shiba Inu Metaverse Duyurusunu Yaptı

Shiba Inu, son fiyat artışının bir sonucu olarak, Polygon’un önünde piyasa değeri açısından 14. sıraya yükseldi. Mem coin’in son fiyat artışı dikkat çekici olsa da , tüm zamanların en yüksek seviyesinden hala uzakta. Bununla birlikte, Dogecoin rakibi, birkaç ayın en düşük seviyesi olan 0.00001704’ten bu yana %72 arttı.

Kripto Para Piyasası Hareketlenmeye Başladı

Bitcoin, önceki düşük seviyesi olan 32.950 dolardan %30.5 artışla bugün erken saatlerde 43.000 dolara ulaştı. Tüm zamanların en yüksek seviyesinden %37.95 düşüş yaşamıştı.

Ethereum, Binance Coin, Cardano, Solana ve diğer önde gelen kripto para birimleri yükselişte. XRP, son 24 saatte %10 civarında yükseldi. Kasım ayında 3 trilyon doları aştıktan sonra, kripto para birimi endüstrisinin toplam piyasa değeri şu anda 2 trilyon dolara yaklaşıyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz