USD/TRY
8.6793
-0.48
EUR/TRY
10.3906
-0.29
GBP/TRY
12.0528
-0.91
GRAM ALTIN
499.791
2.653
BİTCOİN
313,252.00
%-1.14

Coinbase Paypal ile kripto para alım satımı yaptıracak

Coinbase yaptığı açıklama ile ABD kullanıcıları artık kripto para satın almak için Paypal'ı kullanabilecek. Coinbase Ürün Müdürü Eddie Lo yaptığı açıklamada,ABD'deki milyonlarca müşteriye, banka kartlarınızı ve PayPal'a bağlı banka hesaplarınızı kullanarak Coinbase'de kripto satın almanın basit ve hızlı bir yolunu sunuyoruz. PayPal aracılığıyla kripto satın alımlarını finanse etmek, kripto dünyasını keşfederken tanıdık ve güvenilir bir deneyim sunar. PayPal, ödeme ekosistemiyle birlikte çalışarak, tüm hizmetlerde şeffaflık, performans ve güvenliği sağlamak için bilgi birikimi oluşturdu ve uygun araçları uygulamaya koydu. Artık herkesin kripto ekonomiye kolay ve güvenli erişimini sağlamada bir adım daha ileriye gidiyoruz, dedi.

Paypal ile anında kripto para alın

Mevcut bir PayPal hesabınız varsa, Coinbase'de işlem yapmaya hemen başlayabileceksiniz. Ayrıca, banka hesaplarını veya kart numaralarını doğrudan Coinbase'e eklemenize gerek yoktur, bilgilerinizi güvenli bir şekilde yönetmek için PayPal kullanmaya devam edebilirsiniz.

PayPal ile kripto satın alımlarına hazır olduğunuzda, önce satın almak istediğiniz kriptoyu seçin, PayPal'ı seçmek için ödeme yöntemine ve ardından "Ödeme yöntemi ekle" ye dokunun. Bir PayPal giriş ekranına yönlendirileceksiniz, PayPal e-posta adresinizin Coinbase e-posta adresiyle aynı olduğundan emin olun, aksi takdirde iki faktörlü bir kimlik doğrulama akışından geçmeniz gerekir. Giriş yaptıktan sonra PayPal hesabınıza bağlı bir banka kartı veya banka hesabı seçebilir veya ekleyebilirsiniz. İşiniz bittiğinde, PayPal hesabınızla günde 25.000 $ 'a kadar alışveriş yapabilirsiniz. 

ABD'deki müşteriler, bağlı bir PayPal hesabındaki fonları kullanmanın yanı sıra, ACH veya Banka havalesi, banka kartı, Coinbase USD cüzdanlarındaki fonlar aracılığıyla bağlı bir banka hesabıyla kripto satın alabilirler. 

Önümüzdeki aylarda PayPal'dan para kullanarak kripto satın alma imkanını daha fazla ülkeye genişleteceklerini söyleyen Coinbase, PayPal'a nakit para çekme işlemlerinde ABD, Kanada, AB ve Birleşik Krallık'ta zaten mevcuttu bakalım hangi ülkelere daha açılacaklar. Basitlik ve kullanım kolaylığı Coinbase'in temel ilkeleridir ve bu sözü yerine getirmeye kararlı olan ekipleri ile kullanıcılarına farklı popüler ödeme sistemleri de sunarak bunu daha da kaliteli hale getiriyorlar.